Fotel Amadeus - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
AMADEUS
Klasyczny wygląd fotela, z lekko otwartą podstawą, krętym kształtem i miękkim okryciem. Oparcie otacza poduszkę po obu stronach; głębokie siedzenie i zamocowane oparcie zapewniają duży komfort, również dzięki wypełnieniu spodu. Drewniana stopa ma kształt ściętych ostrosłupów i jest ozdobiona cienką metalową płytą.
Asertywne, męskie linie fotela Amadeus dodają osobowości każdemu pomieszczeniu. Niektóre detale stylistyczne nadają fotelowi Amadeus jeszcze silniejszy i bardziej wyrazisty charakter: wykończenie krawędzi, opcjonalnie dostępne w kontrastowym kolorze, poprawia wygląd, a drewniane stopy są ozdobione cienką metalową płytą.
fotel amadeus
WERSJE, OBICIA I WYKOŃCZENIA

Amadeus jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi, wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.
Fotel ma dopasowaną do siebie pufę, która może służyć jako podnóżek.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści