Fotel Ilia - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
ILIA
Miękkość, technologia i design to główne cechy fotela rozkładanego Ilia, stworzonego przez projektanta Mauro Lipparini.
Uspokajający, zawijany kształt daje wizualne wrażenie komfortu, zaś niesamowicie miękkie wypełnienie utwierdza w tym przekonaniu.
STYL I KOMFORT
Ilia to wyjątkowy mebel, w którym nowoczesna, dopracowana konstrukcja poprawia ergonomię i komfort typowy dla rozkładanych foteli.
Fotel Ilia
Struktura
Drewniana konstrukcja, w różnych wykończeniach, jest jak skorupa, która mieści wysuwane elektrycznie podnóżki i podpiera podłokietniki, zapewniając niezrównany komfort i styl.
Lamówka
Ryps jest elegancko obszyty, co podkreśla linie. Obszycie jest opcjonalnie dostępne w kontrastowym kolorze.
Fotel Ilia
Fotel Ilia
Wypełnienie
Wypełnienie jest połączeniem dwóch warstw poliuretanu o wysokiej gęstości z Climalight, innowacyjnym materiałem stworzonym w centrum eksperymentalnym Natuzzi, poprzez przeniesienie technologii z branży odzieżowej do świata projektowania wnętrz.
Mechanizm rozkładania
Elektryczna funkcja rozkładania fotela jest zasilana wbudowanym akumulatorem, aby uniknąć nieestetycznych kabli. Wysunięcie podnóżka i oparcia można regulować oddzielnie, natomiast zagłówek można regulować ręcznie, aby uzyskać żądaną pozycję.
Fotel Ilia
Fotel Ilia
WERSJE, OBICIA I WYKOŃCZENIA

Ilia jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi, wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.


Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

Fotel Ilia

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści