Łóżko Cala - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
CALA
Oryginalny kształt i nawiązanie do pięknych krajobrazów morskich sprawiają, że łóżko Cala jest ciągłym zaproszeniem do przytulenia się i odpłynięcia do krainy marzeń.
PROJEKT
Najbardziej eleganckim, wyrafinowanym elementem tego łóżka jest miękko tapicerowany zagłówek z prostymi pionowymi przeszyciami, które nadają mu odrobinę dynamizmu i charakteru.
FUNKCJONALNOŚĆ
Opcjonalne tajne pudełko z przesuwaną szufladą pod listwową podstawą ułatwia przechowywanie pościeli i innych przedmiotów.

PROJEKT I FUNKCJONALNOŚĆ
łóżko cala natuzzi italia

łóżko cala natuzzi italia
MATERIAŁY
Ponieważ pokrycie z tkaniny lub skóry można zdejmować również z tyłu, łóżko można nawet ustawić na środku sypialni. Wszechstronne łóżko pod względem wielkości i pokrycia - 4 rozmiary dostępne dla każdego zapotrzebowania na miejsce, z wykorzystaniem jednej z szerokiej gamy skór i tkanin Natuzzi Italia jako pokrycia. Łóżko Cala ma również ławkę wykonaną z tych samych tkanin, co łóżko.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.
Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji. Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści