Natuzzi skóry naturalne - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
Skóry Natuzzi
NATUZZI SKÓRY NATURALNE

Marka Natuzzi oferuje szeroką gamę skór naturalnych. Jako firma klasy premium z wieloletnim doświadczeniem, zajmuje się projektowaniem i produkcją skórzanych wypoczynków już od 60 lat. Natuzzi może się poszczycić współpracą z czołowymi światowymi projektantami, takimi jak Marcel Wanders, Claudio Bellini czy duet Manzoni & Tapinassi. Dziś pragniemy przybliżyć Państwu charakterystykę naszych wyjątkowych skór. Naturalne, skórzane pokrycie to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody. Skóry Natuzzi zapewniają ponadczasową elegancję i wprowadzają żywy element do wnętrza. Mebel zmienia się razem z właścicielem i przestrzenią, ewoluuje, przepięknie się starzeje, nie tracąc przy tym na wartości.

Każdy wypoczynek opowiada historię – widoczne na pokryciu ukąszenia owadów, blizny, zmarszczki czy plamki, to dowód na autentyczność skóry, który nadaje sofie unikalny charakter. Jest to także niewątpliwe świadectwo wysokiej jakości. Tylko najwyższej klasy skóra może być przetworzona w skórę NATURAL – struktura tych pokryć nie jest w żadnen sposób poprawiana.

Skóry z serii NATURAL charakteryzują się wyjątkową miękkością. Dzięki temu są przyjemne w użytkowaniu, nie ziębią ani nie grzeją, dają za to wrażenie otulenia, jak podczas objęcia kogoś bliskiego.
Klientom, którzy z powodu zbytniego wystawienia na czynniki zewnętrzne, grożące uszkodzeniem skóry NATURAL, nie mogą sobie na nią pozwolić, proponujemy skóry z serii PROTECTA. Są to skóry naturalne, pokryte cienką warstwą lakieru ochronnego. Zwiększa on odporność na zabrudzenia oraz utratę koloru. Skóra ta wolniej się starzeje, zapewniając użytkownikowi wrażenie świeżości i nowości mebla przez długi czas. Pokrycia z serii PROTECTA bardzo łatwo utrzymać w czystości, dlatego doskonale sprawdzą się we wnętrzach, w których przebywają dzieci i zwierzęta.

Seria NATURAL NABUK to skóry naturalne, posiadające wszystkie jej cechy. Wyróżniają się one unikalnym efektem aksamitu, który jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale też nadaje meblom charakter niewymuszonej elegancji rustic chic. Efekt NABUKU jest wynikiem bardzo lekkiego polerowania, ale skóry te mogą być czyszczone i konserwowane w taki sam sposób, jak skóry z serii NATURAL.

W Natuzzi znajdziemy szeroki wybór kolorów, grubości i struktury skór. To właśnie te cechy zapewniają meblom wyjątkowość i pozwalają dopasować idealny wypoczynek do swojego wnętrza. Producent dba nie tylko o indywidualne podejście do klienta, ale także o najwyższą jakość wykonania, dlatego wszystkie pokrycia wykańczane są ręcznie przez najlepszych rzemieślników we Włoszech.
Zapraszamy do naszego salonu w Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku, gdzie chętnie zaprezentujemy skóry naturalne Natuzzi, opowiemy o ich wyjątkowym charakterze i doradzimy w wyborze najlepszego pokrycia.
Skóry Natuzzi
Skóry Natuzzi
Wróć do spisu treści