Sofa Diesis - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
DIESIS
Diesis to kompaktowa sofa, idealna nawet do małych mieszkań. Sofa ta cechuje się stylowymi detalami, skupia się na wykończeniach, które odzielają profil podłokietników, a także na cienkich, drewnianych nóżkach. Zagłówek można ustawić w najbardziej relaksującej pozycji. Diesis dostępny jest również jako wersalka z innowacyjnym materacem Greenplus.
PLIKI 3D DLA PROFESJONALISTÓW                    DIESIS DANE TECHNICZNE                    YOUR DESIGN BY NATUZZI
DUŻY WYBÓR

Sofa Diesis jest bardzo uniwersalna, wygodna i kompaktowa.
Do relaksu
Sofa w wersji relaksacyjnej wyposażona jest w ekskluzywny mechanizm Soft Touch, który uruchamia funkcję fotela za dotknięciem palca, rozkładając jednocześnie siedzisko, oparcie i podnóżek.
Sofa Diesis
Do spania
W kilku prostych krokach sofa zamienia się w łóżko z innowacyjnym antybakteryjnym i hipoalergicznym materacem Greenplus, który wspiera ciało podczas odpoczynku i zapewnia maksymalny komfort.
Sofa Diesis
Sofa Diesis
MATERIAŁY

Sofa Diesis jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.
W wersji pokrytej tkaniną, szwy mogą być w dopasowanym lub kontrastowym kolorze.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

Sofa Diesis jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej z szezlongiem lub bez w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb z zagospodarowaniem przestrzeni. Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Wróć do spisu treści