Sofa Dorian - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
DORIAN
Dorian to efektowna i estetyczna sofa o dużych proporcjach i zakrzywionych kształtach. Szerokie ergonomiczne fotele wypełnione pianką zapamiętującą kształty i puchem gęsim, podobnie jak oparcie i podłokietniki, zapewniają najwyższy komfort. Metalowe nóżki są odporne na zarysowania i antypoślizgowe dla ochrony wszystkich rodzajów podłóg. Sofa Dorian ma osobowość, która wyróżnia się w każdym pomieszczeniu.
PLIKI 3D DLA PROFESJONALISTÓW                    DORIAN DANE TECHNICZNE                   YOUR DESIGN BY NATUZZI
Dzięki ponadczasowemu pięknu i ekstremalnej modułowości, Dorian jest wiecznie żywy w kolekcji Natuzzi Italia.
Nigdy nie znudzisz się sofą Dorian: jej kształty oraz komfort zostaną z Tobą na wiele lat.


Komfort i oparcie
Najwyższej jakości pianka poliuretanowa w połączeniu z pianką Memory Foam zapewnia doskonały komfort siedzenia i zachowanie wyglądu kanapy. Wypełnienie zawiera warstwę złożoną z 100% puchu, by uzyskać maksymalny komfort.
sofa Dorian
Modułowość
Dzięki wyśmienitej modułowości, sofa Dorian zmieści się w każdej przestrzeni. Ponadto każdy moduł jest wykończony ze wszystkich stron i dlatego może być używany jako samodzielny element.
sofa Dorian
MATERIAŁY
Sofa Dorian jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek, w tym zdejmowanych pokrowców z tkaniny i wyśmienitej skóry Natuzzi (z możliwością wybrania grubszej skóry): wybierz ten, który najlepiej pasuje do wystroju wnętrza. Ta sofa jest również dostępna z mocno obszytą skórą Cassidy (pogrubiona lub naturalna) lub z innowacyjną tkaniną Manopesca.


Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

WERSJE
Dorian jest dostępny w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.
Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści