Sofa Duca - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
DUCA
Duca to imponująca, precyzyjnie wykonana sofa, której najwyższy komfort widoczny jest na pierwszy rzut oka. Szczegóły, które sprawiają, że sofa jest szczególnie wygodna, to szerokie podłokietniki, obszerne siedziska i regulowany zagłówek. Zaprojektowana i wykonana z najwyższą starannością sofa, posiada ręcznie wykonane szwy na bokach i poduszkach i jest idealna pod każdym kątem, również znajdując się na środku pokoju.
Duca to przede wszystkim nowatorska sofa w wersji z systemem relaksacyjnym i zestawem audio wbudowanym w podłokietnik.
PLIKI 3D DLA PROFESJONALISTÓW                    DUCA DANE TECHNICZNE                    YOUR DESIGN BY NATUZZI
sofa Duca
sofa Duca
sofa Duca
Zestaw audio
Duca jest dostępna w wersji z zestawem audio. Wersja z zestawem audio oferuje relaksujące wrażenia wielozmysłowe dzięki stacji dokującej Mp3 i zestawowi audio z pilotem, aktywowanym przez Bluetooth, USB, AUX i Apple iOS, zainstalowanym w narożnej części sofy.
sofa Duca
Rozkładanie
Mechanizm Soft Touch jest dostępny na każdym siedzisku: funkcję fotela można aktywować dotykiem palca, otwierając jednocześnie siedzisko i oparcie, dzięki gładkiemu, naturalnemu ruchowi, który przekształca siedzisko w wygodny szezlong. Dodatkowo, system oszczędzania miejsca Zerowall pozwala na aktywację funkcji fotela bez konieczności odsunięcia sofy od ściany.
sofa Duca
Schowek
Oprócz zapewnienia dodatkowego oparcia, szerokie podłokietniki mają również funkcje schowka.
sofa Duca
Nóżki
Duca ma wysokie, metalowe nóżki, które mają praktyczny cel ułatwienia czyszczenia pod sofą.
sofa Duca
sofa Duca
MATERIAŁY
Sofa Duca jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i doskonałych tapicerek skórzanych Natuzzi: wybierz to wykończenie, które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

WERSJE
Duca jest dostępna w konfiguracji liniowej.
sofa Duca
sofa Duca
sofa Duca
Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści