Sofa Fidelio - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
FIDELIO
Sofa Fidelio, stworzona przez Manzoniego i Tapinassi, ma wyrafinowaną konstrukcję, opcjonalnie znajduje się w niej zaawansowany system relaksacyjny. Podłokietniki wzbogacone są ręcznymi szwami i otoczne metalową strukturą, która poprawia wygląd.
PLIKI 3D DLA PROFESJONALISTÓW                    FIDELIO DANE TECHNICZNE                    YOUR DESIGN BY NATUZZI
Sofa Fidelio
Sofa Fidelio
Soft Touch
Mechanizm Soft Touch aktywuje funkcję fotela za dotknięciem palca, rozkładając jednocześnie siedzisko, oparcie i podnóżek. System jest również dostępny z akumulatorem, który pozwala uniknąć problemów związanych z nieprzyjemnymi kablami elektrycznymi, gdy kanapa jest umieszczona na środku pokoju.
Sofa Fidelio
System Zerowall
Fidelio jest również dostępny z systemem oszczędzania przestrzeni Zerowall, który aktywuje funkcję rozkładania bez konieczności odsunięcia sofy od ściany.
Sofa Fidelio
KOMFORT
Każde siedzisko jest wyposażone w funkcje rozkładania, która może być aktywowana osobno dla każdego siedziska, a także w regulowany zagłówek. Wypełnienie mieszające piankę poliuretanową i piankę Memory Foam zapewnia komfort, trwałość oraz wygląd, który z czasem pozostaje niezmieniony.
STYL
Spłaszczone lub surowe szwy ujawniają kunszt włoskich produktów Natuzzi, a także doświadczenie firmy w obróbce skór.
Sofa Fidelio
Sofa Fidelio
Sofa Fidelio
MATERIAŁY I WERSJE
Fidelio jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.
Fidelio jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z wystrojem.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.


Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz salon, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.
Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści