Sofa Iago - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
IAGO
Teatralna nazwa sofy o znacznym wpływie wizualnym. Sofa Iago charakteryzuje się nieskazitelnymi liniami swoich kwadratowych kształtów, które harmonizują się z miękkością wypełnienia. Zapewnia to zaskakujący efekt estetyczny. Niskie siedzisko dodaje komfortu i przyjemności z użytkowania. Iago to wspaniała sofa z klasyczną inspiracją, idealna do dekoracji przestrzeni przeznaczonych na rozrywkę i życie rodzinne.
PLIKI 3D DLA PROFESJONALISTÓW                    IAGO DANE TECHNICZNE                    YOUR DESIGN BY NATUZZI
W tej sofie, piękno łączy się z innowacją. Systemy relaksu pozwalają osiągnąć maksymalny komfort, dzięki dostosowaniu podnóżka i zagłówka, zgodnie z wymaganiami użytkownika.
Piękne szwy tworzą obramówkę wypełnienia i uwydatniają tapicerkę.


Funkcja rozkładania
W wersji relaksacyjnej, mechanizm Soft Touch jest dostępny w każdym siedzisku. Funkcję rozkładania można aktywować za dotknięciem palca, wysuwając jednocześnie siedzisko i oparcie. Zmienia to płynnym, naturalnem ruchem, sofę w wygodny szezlong. Dodatkowo system oszczędzania miejsca Zerowall aktywuje funkcję fotela bez odsuwania sofy od ściany. System relaksacyjny jest również dostępny z akumulatorem, który pozwala uniknąć problemu nieprzyjemnych kabli elektrycznych, gdy kanapa jest umieszczona na środku pokoju.
sofa iago
Wypełnienie
Wypełnienie, które jest połączeniem poliuretanu i pianki Memory Foam zapewnia wyjątkowy komfort, oparcie i wygląd, który z czasem pozostanie niezmienny.
sofa iago
OBICIA I WYKOŃCZENIA
Sofa Iago jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi. Wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.


WERSJE
Sofa Iago dostępna jest w konfiguracji rzędowej i narożnej, wraz z funkcją rozkładania lub bez niej.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Wróć do spisu treści