Sofa Svevo - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
SVEVO
Nieskazitelne, kwadratowe linie są kluczową cechą sofy Svevo, oszałamiającego projektu Manzoni i Tapinassi. Inspiracją dla Svevo były modele z lat pięćdziesiątych, lecz ta sofa jest lżejsza i bardziej dynamiczna od nich. Specjalna rama, która jest podparciem dla miękkiego wypełnienia, łączy różne materiały, takie jak metal czy drewno, dla uzyskania doskonałego efektu estetycznego. Cienkie podłokietniki nadają nowoczesności, która dodaje stylu każdemu wnętrzu, czy to w domu, czy w biurze.
STYL I KOMFORT  
Sofa Svevo łączy współczesny komfort z elegancją lat pięćdziesiątych.
sofa svevo
Komfort
100% warstwa gęsiego puchu wewnątrz oparcia i siedziska, w połączeniu z poliuretanowym i silikonowym wypełnieniem z mikrofibry, zapewnia wyjątkowy komfort, oparcie i wygląd, który z czasem pozostanie niezmieniony.
sofa svevo
Styl
Podłokietniki i nogi z litego drewna są ozdobione metalowymi detalami, które nadają sofie imponująco solidny wygląd, a otwarta podstawa dodaje lekkości i liniowości. Ręcznie tworzone szwy wzmacniają i charakteryzują sofę.
sofa svevo
OBICIA I WYKOŃCZENIA

Svevo jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.


WERSJE
Svevo są dostępne w wersjach dwu lub trzyosobowych.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści