Sofa Trevi - Jakość i Styl w Twoim domu

Przejdź do treści
TREVI
Sofa Trevi, zaprojektowana przez projektantów Manzoniego i Tapinassi, oferuje obszerne fotele i niskie oparcie, które zapewniają głębokie odprężenie w trakcie korzystania. Podstawa to oryginalne połączenie drewna i metalu o silnym wizualnym kontraście. Miękkie, zaokrąglone kształty w połączeniu z nowoczesnym wyglądem stanowią najlepszą odpowiedź na różnorodne potrzeby w aranżacji wnętrz.
STYL
Trevi to kultowa sofa, inspirowana najpopularniejszym włoskim stylem wszechczasów.
sofa trevi
Puchowe poduszki
Obfite siedziska, oraz wypełnione gęsim puchem poduszki w różnych kształtach i rozmiarach ułatwiają odprężenie. Szeroka gama tkanin i kolorów jest dostępna, by dodać odrobinę dynamiki.
sofa trevi
Ukryte szwy
Ukryte szwy podkreślają nieskazitalne, eleganckie linie modelu Trevi. Poduszki siedziska oraz oparcia nie mają widocznych nacięć ani szwów.
sofa trevi
OBICIA I WYKOŃCZENIA

Sofa Trevi jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi. Wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Wersje oraz kolory są jedynie przykładowe.
Odwiedź nasz salon, aby zapoznać się z szeroką gamą dostępnych wykończeń.

WERSJE
Tenore jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej, z szezlongiem lub bez w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb.
Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Nasz sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.
Wróć do spisu treści